Miért érdemes az iskolai nyelvoktatás mellett nálunk tanulnia gyermekének? Nyomtatás E-mail
  • Nyelvtanulás gyerekeknekGyermekcsoportjaink létszáma 4-6 fő! Minden gyerekre jut idő a nyelvórán; odafigyelünk, ha valaki nem ért valamit, vagy nem tud lépést tartani a többiekkel: nem maradnak kérdések megválaszolatlanul.
  • módszertani szempontjaink alapjaiban mások: a motivációra, a kreativitásra, a gyerekek játékos lényére alapozunk, nem büntetünk, csak jutalmazunk!
  • arra törekszünk, hogy a gyerekekben pozitív attitűd alakuljon ki a nyelvtanulás iránt: ez iskolai teljesítményeiket is pozitívan befolyásolja.
  • ha az iskolások időben elkezdik a nyelvtanulást, nem lesz gond a középiskolás korban második vagy harmadik idegen nyelvet megtanulni, gyorsabban jutnak el a kívánt szintre, hamarabb tehetnek nyelvvizsgát. Ne feledje: sok középiskolából a legtöbb diák 2-3 középfokú nyelvvizsgával kerül ki: összehasonlíthatatlanul nagyobb lesz az előnyük a felvételin és a felsőoktatásban azokkal szemben, akiknek nincs, vagy csak egy nyelvvizsgájuk van!
  • a gyerekcsoportok időbeosztása igazodik a gyerekek elfoglaltságaihoz, nem támaszt túl magas követelményeket és nem fárasztja le a gyerekeket: játszva tanulják meg az idegen nyelvet.
  • gyermekként könnyebben tanul az ember, kár lenne ezt a rendkívül fogékony időszakot elszalasztani, vagy felesleges dolgokra pazarolni.
  • a nyelvtanfolyammal értelmes, érdekes és hasznos délutáni elfoglaltságot nyújt gyermekének: nem unatkozik vagy számítógépezik otthon, hanem közösségben van, új barátokat talál, fejlődnek szociális kapcsolatai is.
  • a nyelvtanulással olyan értéket adhat gyermekének, amiért később örökké hálás lesz Önnek!
 

Gyermektanfolyam díjai (alsó tagozatos kisdiákcsoport):

10 alkalom, heti 1x60 perc: 12.000.- Ft

 
< Előző   Következő >
Minden jog fenntartva © 2008 - 2021 Parole® Nyelviskola és nyelvvizsgahely | Honlapkészítés
pagerank